Forum Gündemi :
*  Sam Fisher, Rainbow Six Siege Operatörü Oluyor
0
Yorum
94
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çevrimiçi
Webmaster
*******
978
MESAJLAR
971
KONULAR
4
REP PUANI
Site Kurucusu
Jul 2020
(Kayıt Tarihi)
Undisclosed
(Cinsiyet)
#1
08-13-2020, 10:49 AM
[Resim: sam-fisher-rainbow-siz-siege-operatoru-oluyor.jpg]
Efsane Splinter Cell karakteri Sam Fisher, Rainbow Six Siege oyununda boy gösterecek.
Splinter Cell oyununun unutulmaz karakteri Sam Fisher, Rainbox Six Siege oyununda operatör olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Sızıntıların ardından Ubisoft ufak bir tanıtım videosu ile ön duyuruyu gerçekleştirirken tam video ise 16 Ağustos tarihinde gelecek.
Ünlü ajan, taktiksel nişancı türündeki oyuna yeni bir görünümle geliyor. Kendisi artık daha yaşlı ve biraz daha yıpranmış görünüyor. Sam, R6 Siege‘de Zero kod adını kullanıyor. Maalesef ikonik multi-vision gözlükleri ise yok ancak üçlü ışık tasarımını yansıtan lazerli bir silahı mevcut. Ayrıca, henüz ortaya çıkmamış olan özel ekipmanı bir tablet kullanılarak etkinleştirilecek gibi gözüküyor. Ekipman etkinleştirildiğinde ise tanıdık yüksek tiz sesleri çıkıyor.
Üçüncü Rainbow Six Siege operasyonu Shadow Legacy ve Sam “Zero” Fisher hakkında tüm detayları ise başta da belirttiğimiz gibi 16 Ağustos’ta öğrenebileceğiniz. Yayın ise oyunun Twitch kanalı üzerinden gerçekleştirilecek. Yeni operasyonda Skyscraper haritasının yenilenmiş halinin, çekirdek oynanış değişikliklerinin ve daha fazlasının sunulacağını da not olarak düşelim.

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=I6hswz4rIrU[/video]


Hızlı Menü: