Forum Gündemi :
*  iPhone 12 Kutu İçeriği Nasıl Olacak?
0
Yorum
138
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çevrimdışı
Webmaster
*******
978
MESAJLAR
971
KONULAR
4
REP PUANI
Site Kurucusu
Jul 2020
(Kayıt Tarihi)
Undisclosed
(Cinsiyet)
#1
07-12-2020, 02:56 PM
Son sızıntıları göz önünde bulundurularak hazırlanan konsept videosu ile beraber iPhone 12’nin kutu içeriği gözler önüne serildi.
Geçtiğimiz ay yayınlanan raporlarla beraber iPhone 12’nin kutusundan 20W hızlı şarj aleti çıkmayacağı iddia edilmişti. Ortaya atılan bu iddialar kullanıcılar tarafından eleştirilirken, bugün ise iPhone 12 kutu içeriği ile ilgili bir konspet videosu yayınlandı. Son yapılan sızıntıların göz önünde bulundurularak hazırlanan videoda ise iPhone 12’nin küçüleceği belirtilen kutu içeriği en net haliyle kullanıcıların karşısına çıkıyor.

EverythingApplePro tarafınca hazırlanan konspet videosunda da görebileceğiniz gibi bu yılın sonuna doğru tanıtılacak olan iPhone 12 modelinin kutusunda, şarj aleti ve EarPods kulaklığa yer verilmediğini gözlemlemekteyiz. Bunun yanı sıra iPhone 12’nin kutu içeriğinde ise cihazın haricinde şarj ve veri aktarımı için kullanabileceğimiz bir kabloya ve birçok kullanıcının incelemediği kullanım kılavuzuna yer veriliyor.


[Resim: iphone-12-kutu-icerigi-nasil-olacak-technopat.jpg]
[Resim: iphone-12-kutu-icerigi-technopat-2.jpg]
[Resim: iphone-12-kutu-icerigi-technopat-1.jpg]
[Resim: iphone-12-kutu-icerigi-technopat-3.jpg]
Tabi bunun bir konspet videosu olduğunu da belirtmekte yarar var. Ancak Apple’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda yeni iPhone modellerinin olası kutu içeriğinin hemen aşağıda yer alan konspet videosundaki gibi olacağı düşünülüyor.

Şimdilik, Apple’ın neden böyle bir hamleye imza atacağı bilinmiyor. Fakat yayınlanan raporlara göre bunun en büyük nedeni ise son zamanlarda artan üretim maliyetlerini düşürmek olarak gösteriliyor. Hatırlarsanız, geçtiğimi günlerde Samsung’un da üretim maliyetlerini düşürmek adına cihazlarının kutu içeriğinden şarj aletini çıkartacağı iddia edilmişti.


Hızlı Menü: