Forum Gündemi :
*  İkinci Nesil Fold, Galaxy Z Fold 2 Olarak Anılabilir
0
Yorum
182
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi
Çevrimiçi
Webmaster
*******
978
MESAJLAR
971
KONULAR
4
REP PUANI
Site Kurucusu
Jul 2020
(Kayıt Tarihi)
Undisclosed
(Cinsiyet)
#1
07-07-2020, 10:49 AM
Samsung, ikinci nesil Fold için Galaxy Z Fold 2 adını kullanacak gibi gözüküyor.
Samsung tarafından Ağustos ayı içerisinde birçok cihazın tanıtılması bekleniyor. Bunlar arasında Galaxy Note 20 serisi, yeni Watch 3, Tab S7, güncellenmiş Z Flip ve ikinci nesil Fold gibi cihazların adı geçiyor. Son iddialar ise, ikinci nesil Fold modelinin Galaxy Z Fold 2 adı ile geleceği yönünde.

Galaxy Z Fold 2, Z Flip adı ile çıkış yapan katlanabilir cihaz yelpazesi için benimsenen yeni Z takma adı ile uyumlu. Hatta bu yılın başlarında bir marka sözcüsü, Z markasını kullanma kararının nedeni olarak dinamik, genç bir his verirken sezgisel olarak katlanma fikrini ilettiği için bu adı kullanma kararı aldıklarını belirtmişti.

Galaxy Z Fold 2’nin selefine göre daha düşük bir fiyat etiketi taşıması bekleniyor. Yatay olarak katlanacak cihazın arkasında üçlü kamera kurulumu olacağı söylenirken ultra ince camlı 120 Hz yüksek tazeleme oranlı ekran ve Qualcomm Snapdragon 865 Plus çipset diğer gelmesi beklenilen özellikler arasında.

Sanal UNPACKED etkinliğinin ise 5 Ağustos tarihinde gerçekleştirilme ihtimali oldukça yüksek.[Resim: ikinci-nesil-fold-galaxy-z-fold-2-olarak-gelebilir.jpg]


Hızlı Menü: