Forum Gündemi :
*  Ghost of Tsushima Çıkış Fragmanı Yayınlandı
0
Yorum
143
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çevrimiçi
Webmaster
*******
978
MESAJLAR
971
KONULAR
4
REP PUANI
Site Kurucusu
Jul 2020
(Kayıt Tarihi)
Undisclosed
(Cinsiyet)
#1
07-15-2020, 10:29 AM
17 Temmuz tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Ghost of Tsushima için çıkış fragmanı yayınlandı.
Önümüzdeki Cuma çıkışını gerçekleştirecek olan Ghost of Tsushima için geri sayım devam ediyor. COVID-19 salgını nedeniyle çıkış tarihi 17 Temmuz 2020‘ye ertelenen oyunun bugün ise çıkış fragmanı yayınlandı. Yaklaşık olarak 1 dakika uzunluğundaki fragmanda bizleri oyuna ait bazı sinematik kesitler karşılıyor.
Oldukça kısa olan tanıtım videosunda oyun ile ilgili herhangi bir yeni bilgiye yer verilmiyor. Bunun yarine daha önceden yayınlanan tanıtım videolarındaki sahneleri bir kolaj haline getiren Sony, bu kısımda ise oyunculara tabiri caizse görsel bir şölen sunuyor.
Bildiğiniz gibi, kısa bir süre önce siz değerli okurlarımız için Ghost of Tsushima’nın incelemesi yayınladık. Yayınlamış olduğumuz inceleme yazısında 17 Temmuz‘da çıkacak olan oyunun artılarından ve eksilerinden bahsetmiştik.
Ghost of Tsushima Çıkış Fragmanı:Ghost of Tsushima’nın Konusu
13. yüzyılın feodal Japonya’sında, Moğol ordusunun Tsushima Adasını ele geçirdiği dönemde geçen oyun, adanın tek umudu olan Jin Sakai isimli samuray savaşçısının destansı hikayesini konu alıyor. Açık dünyada geçen aksiyon macera oyunu, geniş kırsal bölgeler ve tepelerce uzanan tarlalardan, huzur dolu tapınaklara, eski ormanlara, çetin dağlara ve köylere kadar, adadaki yaşamın çeşitliliğini sergileyen bir görsellik sunuyor.

Her açıdan dikkat çekici bir yapım olan Ghost of Tsushima’nın, 17 Temmuz tarihinde Türkçe alt yazı ve menü seçeneğiyle PlayStation 4’e özel olarak piyasaya sunulacağını da yeniden hatırlatalım.


Hızlı Menü: