Forum Gündemi :
*  Epic Games, 200 TL Değerindeki 2 Oyunu Daha Ücretsiz Yapıyor
0
Yorum
88
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çevrimdışı
Webmaster
*******
978
MESAJLAR
971
KONULAR
4
REP PUANI
Site Kurucusu
Jul 2020
(Kayıt Tarihi)
Undisclosed
(Cinsiyet)
#1
08-07-2020, 06:54 PM
Ücretsiz oyun kampanyasıyla dikkat çeken video oyunu geliştiricisi Epic Games, önümüzdeki hafta yaklaşık 200 TL değerindeki 2 oyunu ücretsiz yayınlayacağını duyurdu.
[Resim: RFtA_Announce_05-min.jpg?resize=780%2C440&ssl=1]
Geliştirdiği video oyunlarıyla dikkat çeken Epic Games şirketi, son zamanlarda ürettiği oyunlar bir yana, ücretsiz oyun etkinliğiyle göz önünde kalıyor. Her hafta ücretsiz yayınlayacağı oyunları duyuran Epic Games, bu hafta da ücretsiz yayınlanacak olan oyunları duyurdu. Yaklaşık 200 TL değerindeki 2 yeni oyunu ücretsiz yayınlayacağını duyuran Epic Games, bu hafta da oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı.
Epic Games, geçtiğimiz hafta duyurduğu Wilmot’s Warehouse ve Welcome To Shovelworks oyunlarını şuandan itibaren 1 haftalığına ücretsiz olarak yayınladı. Bu oyunlar bugünden itibaren 1 hafta içerisinde ücretsiz olarak alabilir, sonsuza dek oynayabilirsiniz. Gelecek hafta gelecek oyunlara baktığımızdaysa karşımıza Remnant: From the Ashes ve The Alto Collection oyunları çıkıyor.

Mobil oyun dünyasında beğenilerek oynanan The Alto Collection, yakın bir zamanda hem konsollara hem de bilgisayarlara çıkış yapıyor. Merakla beklenen oyunun konsol fiyatı 10 dolar olurken, Epic Game sürpriziyle oyunun çıkışından itibaren 1 hafta içerisinde ücretsiz olarak bilgisayarımıza indirebileceğimizi görüyoruz. 13 Ağustos tarihinden itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olacak bir diğer oyun ise Remnant: From the Ashes isimli oyun.
Oldukça dikkat çeken Remnant: From the Ashes, ilgi çekici grafikleri ve oynanışı ile karşımıza çıkıyor. Steam değeri 120 TL olan oyun, Epic Games aracılığıyla önümüzdeki haftadan itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olarak indirilebilecek. Böylelikle haftaya 10 Dolar+120TL‘lik 2 oyuna ücretsiz sahip olabilecek. ömür boyu kütüphanenizde oyunları tutabileceksiniz.Hızlı Menü: